Net ir smulkius darbus palikite profesionalams!

Šildymo sistemos

 • Katilinių projektavimas

 • Katilinių montavimas

 • Dujinių katilų montavimas

 • Kieto kuro katilų montavimas

 • Granulinių katilų montavimas

 • “Oras – vanduo – oras” šilumos siurblių montavimas

Dėl atšiauraus klimato Lietuvoje šildymo sistema yra būtina ir neatsiejama kiekvieno namo dalis. Šildymo sistemą galima apibrėžti kaip techninių priemonių kompleksą, kuris tiekia, paskirsto bei reguliuoja šilumą Jūsų namuose.  Tinkamos šildymo sistemos pasirinkimas dažnai būna vienas iš opiausių  klausimų statant namą.

Tik pagal Jūsų namo ypatybes suprojektuota šildymo sistema garantuos maksimalų efektyvumą ir mažus šildymo kaštus. Projektuojant šildymo sistemas svarbu atsižvelgti į Jūsų namo ypatumus, Jūsų individualius poreikius bei šildymo kaštų lūkesčius. Efektyvus šildymo sistemos funkcionavimas tiesiogiai priklauso nuo tokių faktorių, kaip teisingas montavimas bei nuolatinė priežiūra. Inžinerijos mokslas pastaraisiais dešimtmečiais ženkliai išplėtė šildymo sistemų pasiūlą. Atsižvelgdami į individualius poreikius, klientai gali rinktis kietojo kuro, dujinio ar granulinio tipo katilus. Taipogi daugelyje pastatų galimas kombinuotas šildymo būdas. Dėka energiją taupančių sandarių šildymo sistemų gali ženkliai sumažėti klientų šildymo  išlaidos.

Meistras24.lt meistrai atlieka visus šildymo sistemų projektavimo, montavimo bei patikros darbus.

Turime didelę praktinę patirtį šildymo sistemų projektavime ir  montavime, todėl savo klientams galime pasiūlyti tiek montavimo, tiek patikros paslaugas. Siekiant išvengti enegetinių bei finansinių resursų neefektyvaus eikvojimo, Meistras24.lt komanda siųlo atsižvelgti į šiuos faktorius:

 • Šildymo sistema  turi būti parinkta atsižvelgiant į individualias Jūsų namo ypatybes.
 • Siekiant užtikrinti sistemos sandarumą, šildymo sistema turi būti sumontuota teisingai.
 • Nuolatinė šildymo sistemų priežiūra ir kontrolė padės sumažinti įrangos priežiūros išlaidas.

Statote namą ir nesate tikri, kokia šildymo sistema būtų Jums tinkamiausia? Optimaliausią šildymo sistemos variantą Jums padės išsirinkti kompetetingi  Meistras24.lt specialistai, kurie parinks Jūsų poreikius bei lūkesčius  labiausiai atinkantį sprendimą.

Jei pasirinksite Meistras24.lt komandos siūlomas šildymo sistemų projektavimo bei jų montavimo paslaugas, mes Jums garantuojame:

 • Projektuojant šildymo sistemą bus atsižvelgta į visus Jūsų pageidavimus, poreikius bei individualias Jūsų namo ypatybes.
 • Jūsų pasirinkta šildymo sistema bus sumontuota saugiai bei  patikimai.
 • Teisingas šildymo sistemos sumontavimas sąlygos ženklų energijos, o tuo pačiu ir finansinių išteklių taupymą.

Katilinės įrengimas

Katilinės įrengimas statant ar renovuojant namą yra vienas svarbiausių uždavinių. Meistras24.lt montuotojas, santechnikas Kaune ir kituose miestuose, atlieka katilinės konsultavimo ir katilinės projektavimo darbus nemokamai, jei Meistras24.lt santechnikai atliks katilinės įrengimo darbus. Katilinės įrengimas užtruks ilgiau nei vieną darbo dieną, todėl sąmata derinama su kiekvienu klientu individualiai.

Meistras24.lt meistrai pajungs arba pakeis viso buto radiatorius. Kai santechnikos darbai bus užbaigti, montuotojas, santechnikas ar santechnikai pagal atskirą sutartį gali atlikinėti katilinės eksploatacijos priežiūrą.

Meistras24.lt montuotojas, santechnikas ar santechnikai konsultuos grindinio šildymo klausimais, apskaičiuos grindinio šildymo eksploatacijos kaštus, sudarys grindinio šildymo sąmatą, supirks medžiagas, reikalingas sumontuoti grindinį šildymą, ir sumontuos grindinio šildymo sistemą. Reikia pabrėžti, kad tinkamai suprojektuotas grindinis šildymas, tai jaukumas ir komfortas jūsų namuose. Naujiena Lietuvoje – tai airConomy® grindinis šildymas kartu su ventiliacija (ieškoti skyriuje “patarimai” – airConomy® grindinio šildymo sistema). airConomy® grindinis šildymas su ventiliacija – tai visada grynas norimos temperatūros oras Jūsų namuose. Grindinis šildymas airConomy®, jo privalumai ir trūkumai, plačiau aprašomi skyriuje “Patarimai”- airConomy®.

Kokybiškai atlikti darbai nereikalauja papildomų išlaidų ateityje. Ketinate įsirengti šildymo sistemą savo namuose ar gamybinėse patalpose? Užpildykite užsakymą ir Meistras24.lt meistras reikiamu adresu atvyks Jums patogiu laiku. Šildymo sistemų projektavimas bei montavimas su Meistras24.lt komandos patirtimi atliekamas greitai ir kokybiškai.